A jövő vezetői tehetségprogram - BCSDH 2018

2019-ben a Magyarországi Üzleti Tanács a Fenntartható Fejlődésért (BCSDH) ösztöndíja díjmentes részvételi lehetőséget biztosít „A jövő vezetői” tehetségprogramban, ami 2019 januárjában indul elsősorban budapesti helyszínekkel. A képzés során a nemzetközi trendek mellett a fenntarthatóságot stratégiai szinten képviselő hazai- és nemzetközi vállalatok sikeres gyakorlatait és megoldásait, valamint azok vezetőit és szakembereit ismerhetik meg a résztvevők. Havonta egy teljes szakmai nap 8 alkalommal: szakmai előadások, esettanulmányok, vezérigazgatói interjúk, vállalati gyakorlatok bemutatása, gyárlátogatások és csoportfeladat – mind a fenntartható üzleti működéshez kapcsolódóan.

Mindenki pályázhat, aki egyetemi képzésben vesz épp részt (a hallgatói jogviszony legalább 2019. június 30-ig tart, nappali tagozat preferált), de nem múlt még el 30 éves.

Jelentkezési határidő: október 31.

További információ és jelentkezés: http://bcsdh.hu/programok/jovo-vezetoi/