„Mit tegyek? Mit vegyek? Mit egyek?” Ökocímke verseny indul október elején középiskolás csapatoknak

Az Agrárminisztérium, a Herman Ottó Intézet és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Környezetgazdaságtan Tanszéke szervezésében „Ökocímke – környezetbarát termék” verseny indul. A verseny célja a környezetbarát- és bio-termékek megismertetése a középiskolás diákokkal, valamint a környezettudatos fogyasztási szokások támogatása. A verseny online regisztrációhoz kötött, az első forduló távmunkával kidolgozható és online feltölthető versenyfeladatokkal indul, a 10 legjobb csapat ezt követően országos döntőn méri össze tudását. A versenyre 2-4 fős középiskolai csapatok jelentkezését várják.

További információk és a versenyfelhívás az alábbi linken érhető el:

A verseny jelentkezési határideje:
2020. október 2. 23:59 (a nevezésre internetes űrlap kitöltésével van lehetőség, ami a fenti linken keresztül érhető el)