Ösztöndíj pályázat – környezetmérnököknek (is)!

Körös Consult Kft. pályázatot hirdetett a tehetséges fiatal mérnökök elkutatására. A 2019 harmadik negyedéves pályázat célja, hogy elősegítse a magyarországi, tehetséges, felsőoktatásban tanuló hallgatók tanulmányaikhoz és szakmai fejlődéséhez szükséges anyagi valamint szakmai háttér biztosítását, és támogassa önerőből történő előrelépésüket. A pályázat pénzügyi és szakmai támogatást nyújt erre a célra.

A kidolgozott pályázati munkák után a pályázó akár 400 000 Ft díjazásban is részesülhet.

Jelentkezés feltétele:

• épületgépészeti, építőmérnöki, épületautomatikai vagy környezetmérnöki szakirányon aktív nappali tagozatos hallgató, és erről hivatalos okmányt ad (iskolalátogatási igazolás, indexmásolat)
  • az említett szakirányok egyikén minimum 4 lezárt szemeszterrel rendelkezik
  • bírja a főiskola/egyetem ajánlását (3. számú melléklet tartalmazza)
  • a pályázati jelentkezést és mellékleteik hiánytalanul kitöltötte
  • pályamunkáját határidőre leadta.

Az előpályamunka beadási határideje: szeptember 30.

További információ az alábbi linken elérhető: http://www.kcalapitvany.hu/palyazz/