Szerzői díjas pályázat egyetemi hallgatóknak „Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban címmel”

Pályázatot hirdet az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője egyetemi és főiskolai hallgatóknak Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban címmel, a Kreatív Európa Program (2014-2020) keretén belül. A pályázaton csak 30 évnél fiatalabb egyetemi hallgatók vehetnek részt.

Pályázni magyar nyelvű dolgozatokkal lehet, többek között „az Európai Unió válasza az új globális kihívásokra (pl. migráció, klímaváltozás, energiabiztonság, demográfia)” témakörben, illetve nyolc további témában. A nyertes pályaművek szerzői pénzdíjat kapnak, az első helyezett 400 ezer Ft-ot, a második 300 ezer Ft-ot, a harmadik helyezett 200 ezer Ft, valamint két különdíj egyenként 150 ezer Ft jutalmat kap.

Beküldési határidő: 2019. február 15.

Bővebb információ az alábbi linken található.